הבתים שלנו

בית צדף-  בית צדף פתח את השנה עם תשעה חניכים, עובדת סוציאלית אחת, שלוש מדריכות ורכזת. היום, לאחר כשלושה חודשים, אנחנו גאים להציג לכם את הנתונים החדשים. התווספו אלינו 9 חניכים מקסימים וכעת בית צדף מונה 18 חניכים,. בנוסף, הצטרפו אלינו שני מדריכים אדירים, עובדת סוציאלית חדשה ולאחר זמן רב ללא דמות אימהית ואוהבת הצטרפה אלינו אם בית נהדרת. ללא ספק בית צדף הוא הבית הכי מוצלח בכפר שבו כל יום הוא נהדר!

בית גלים- אז מה אפשר להגיד על בית גלים? כמובן הבית הכי טוב בכפר כמו שכולם יודעים!! התחלנו את השנה בקליטה של חניכים חדשים והבנה של השינשינים את המקום, ההתחלה לא הייתה קלה והיו מכשולים וחששות אך לאט לאט הפכנו לבית מגובש ומדהים שכל יום הוא חוויה בפני עצמו! מלא בצחוקים ושטויות .שיחות סיכום עד רבע לעשר וייחודיות שיש רק בבית גלים. מקווה שהשנה שלנו תמשיך להיות מלאה בכיף ובחיוכים ושנצליח יחד לעבור את כל הקשיים שבדרך.

בית שונית- אז מה קורה בבית שונית שלנו? מתחילת שנה קיבלנו אל הבית שלנו מספר חניכים חדשים שלאט מסתגלים ומתחילים להכיר את המקום ואת האחים החדשים שלהם לבית. עם הזמן אנחנו מתחילים להכיר אחד את השני יותר לעומק ונוצר חיבור וקשר אמיתי… אנחנו בטוחים שהולכת להיות לנו שנה מדהימה ביחד מלאה בחוויות משותפות ובמלא כיף. מאחלים לבית שנדע להתמודד גם עם משברים ושבסופו של דבר כל יום ייסתם בחיוך.

בית אלמוג- אלמוגים עושים חיים! (קשים) בית אלמוג התחיל את השנה באופטימיות, מהר מאוד הסתבר שהייתה זו טעות. סתאם… התחלנו בשגרה של הלימודים בעיקר אחרי החגים. התחילו הפעילויות אחרי הצהריים והצטרפו ילדים חדשים. עם הזמן התחברנו ונוצרה מסגרת קבועה וחוץ ממנה גם בילויים כמו ימי הולדת ,טיולים ובאולינג כל יום הוא יום חדש שבו יש זכויות וגם קצת חובות אבל הכי חשוב שכל יום יש אוירה טובה וכיף להיות בבית.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s